Foto Un asistent medical de 30 de ani a murit subit după ce s-a prăbuşit sub ochii soţiei. Cu o zi în urmă fusese la Urgenţe, în Dâmboviţa
Moarte misteriosă în Dâmboviţa. Un asistent medical de 30 de ani a încetat din viaţă subit, la doar o zi după ce a mers la Urgenţe pentru dureri de cap şi vărsături. Tânărul a fost trimis acasă, unde s-a stins sub ochii familiei.
![Un asistent medical de 30 de ani a murit subit după ce s-a prăbuşit sub ochii soţiei. Cu o zi în urmă fusese la Urgenţe, în Dâmboviţa Un asistent medical de 30 de ani a murit subit după ce s-a prăbuşit sub ochii soţiei. Cu o zi în urmă fusese la Urgenţe, în Dâmboviţa](https://img.observatornews.ro/0/2024/4/2/570122/asistent-mort-8c0ac5a2.jpg?w=1200)
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Bărbatul era angajat al Spitalului Târgovişte la secția de Boli Infecțioase. A lăsat în urmă un copilaş şi o soţie. Tânărul făcea de asemenea parte şi din sindicatul Sanitas şi lucra foarte mult. Acesta s-a stins sub ochii nevestei, după ce s-a prăbuşit la pământ. Din nefericire, echipajele de medici venite la faţa locului nu au mai putut face nimic pentru el. Cu doar o zi înainte bărbatul s-a prezentat la secţia de Urgenţa în urma unor dureri de cap şi vărsături, de acolo a fost trimis acasă.
La niciuna dintre analize nu ar fi ieşit vreun rezultat care să dea de bănuit că bărbatul suferă de o problemă de sănătate. Trupul acestuia a fost trimis la INM pentru necropsie. Poliţia a deschis şi un dosar penal.
Ți-a plăcut acest articol?
Like | 4 voturiPuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰