Antena Meniu Search
x

Curs valutar

Bărbat lovit de o un autoturism care ieşea din pasajul Obor, după ce ar fi încercat să fugă de poliţie pentru un furt

Accident grav în sectorul 2 din Capitală. Un bărbat care traversa neregulamentar a fost lovit de o un autoturism care ieşea din pasajul Obor.

de Redactia Observator

la 19.01.2019 , 13:33

Accident grav în sectorul 2 din Capitală. Un bărbat care traversa neregulamentar a fost lovit de o un autoturism care ieşea din pasajul Obor.

Tânărul în vârstă de 20 ani care se afla la volan, susţine că bărbatul traversa printr-un loc nepermis, ba mai mult i-ar fi sărit în faţă! Surse din anchetă spun că victima încerca să fugă de un echipaj de poliţie care îl urmărea pentru un posibil furt.

La scurt timp de la impact, la faţa locului s-a deplasat un echipaj SMURD iar victima a fost găsită conştientă, întinsă pe carosabil. Şoferul a fost testat cu aparatul etilotest, iar rezultatul a fost negativ.

Articolul continuă după reclamă
Redactia Observator Like

Observator  - Despre oameni, știrile așa cum trebuie să fie.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Întrebarea zilei
Ce alegeţi pentru masa de Crăciun?
Observator » Evenimente » Bărbat lovit de o un autoturism care ieşea din pasajul Obor, după ce ar fi încercat să fugă de poliţie pentru un furt