Observator » Evenimente » Un bărbat de 31 de ani a murit, după ce maşina în care se afla s-a izbit de un TIR, în Ialomiţa

Un bărbat de 31 de ani a murit, după ce maşina în care se afla s-a izbit de un TIR, în Ialomiţa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.12.2021, 22:53 | Modificat la 28.12.2021, 00:13

Un bărbat de 31 de ani a murit într-un accident în care au fost implicate un autoturism și un TIR produs luni seara pe DN 21, în județul Ialomița.

Potrivit IPJ Ialomița, accidentul a avut loc pe DN21. În accident au fost implicate un autoturism și un TIR.

Șoferul autoturismului, un bărbat în vârstă de 31 de ani din municipiul Călărași, a fost declarat decedat de echipajul medical de la fața locului.

Traficul în zonă a fost blocat.

Articolul continuă după reclamă