Observator » Ştiri externe » Americanii continuă lupta cu iarna

Americanii continuă lupta cu iarna

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.11.2014, 09:28 | Modificat la 23.11.2014, 10:37

Americanii continuă lupta cu vitregiile iernii. Statul New York e ameninţat de inundaţii după topirea uriaşei cantităţi de zăpadă căzute în ultimul timp iar în Vestul Mijlociu poleiul a provocat numeroase accidente

Americanii continuă lupta cu vitregiile iernii. Statul New York e ameninţat de inundaţii după topirea uriaşei cantităţi de zăpadă căzute în ultimul timp iar în Vestul Mijlociu poleiul a provocat numeroase accidente.