Observator » Ştiri externe » Americanii vor sa stie daca exista extraterestrii

Americanii vor sa stie daca exista extraterestrii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.10.2011, 19:13 | Modificat la 20.07.2017, 21:55

Americanii nu mai au rabdare! Vor sa stie daca exista extraterestrii si il someaza pe presedintele Obama sa le spuna adevarul. Mii de americani au semnat o petitie prin care solicita Casei Albe sa faca publice asa-numitele "dosare X". Tot mai multi oameni sunt convinsi ca guvernul american are informatii despre o invazie a extraterestrilor, care ar putea avea loc in decembrie 2012.

Americanii nu mai au rabdare! Vor sa stie daca exista extraterestrii si il someaza pe presedintele Obama sa le spuna adevarul. Mii de americani au semnat o petitie prin care solicita Casei Albe sa faca publice asa-numitele "dosare X". Tot mai multi oameni sunt convinsi ca guvernul american are informatii despre o invazie a extraterestrilor, care ar putea avea loc in decembrie 2012.