Observator » Ştiri externe » Barack Obama, vacanţă în Caraibe

Barack Obama, vacanţă în Caraibe

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.02.2017, 20:30 | Modificat la 07.02.2017, 21:02

După opt ani de mandat, Barack Obama şi-a luat o vacanţă binemeritată. La nicio lună de la terminarea mandatului, fostul preşedinte a fost surprins în vacanţă, în Caraibe, şi pare de-a dreptul alt om.

După opt ani de mandat, Barack Obama şi-a luat o vacanţă binemeritată. La nicio lună de la terminarea mandatului, fostul preşedinte a fost surprins în vacanţă, în Caraibe, şi pare de-a dreptul alt om.