Observator » Ştiri externe » Cinci oameni răniţi în SUA, după ce un şofer a intrat cu camioneta într-o cafenea

Cinci oameni răniţi în SUA, după ce un şofer a intrat cu camioneta într-o cafenea

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.01.2020, 14:11 | Modificat la 17.01.2020, 15:25

O cafenea din Illinois s-a dovedit, aseară, unul dintre cele mai periculoase locuri din Statele Unite. Cinci oameni au fost răniţi după ce un şofer a pierdut controlul volanului şi a intrat cu camioneta prin zid, în magazin.

O cafenea din Illinois s-a dovedit, aseară, unul dintre cele mai periculoase locuri din Statele Unite. Cinci oameni au fost răniţi după ce un şofer a pierdut controlul volanului şi a intrat cu camioneta prin zid, în magazin.