Observator » Ştiri externe » Copilul bolnav de diabet și tratat doar cu rugăciuni, a murit

Copilul bolnav de diabet și tratat doar cu rugăciuni, a murit

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.06.2016, 19:22 | Modificat la 05.03.2017, 17:15

Doi români stabiliţi în Canada sunt judecaţi pentru că şi-au omorât propriul copil. Alex a murit pentru că ani la rând părinţii lui au refuzat să-i dea medicamente pentru diabetul de care suferea şi îl tratau cu. rugăciuni.

Doi români stabiliţi în Canada sunt judecaţi pentru că şi-au omorât propriul copil. Alex a murit pentru că ani la rând părinţii lui au refuzat să-i dea medicamente pentru diabetul de care suferea şi îl tratau cu. rugăciuni.