Observator » Ştiri externe » Fondatorul Wikileaks a rămas fără internet

Fondatorul Wikileaks a rămas fără internet

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.03.2018, 16:47 | Modificat la 29.03.2018, 18:15

Ambasada Ecuadorului de la Londra, care îl adăposteşte pe Julian Assange de 6 ani, i-a blocat acestuia accesul la Internet!

Ambasada Ecuadorului de la Londra, care îl adăposteşte pe Julian Assange de 6 ani, i-a blocat acestuia accesul la Internet! Autorităţile ecuadoriene îi reporoşează fondatorului Wikileaks că a încălcat un acord, semnat în 2017, care îi interzice să se amestece în treburile altori ţări.