Observator » Ştiri externe » Hamilton incalca regulile de circulatie

Hamilton incalca regulile de circulatie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.03.2010, 16:58 | Modificat la 12.10.2020, 18:45

Pilotul echipei McLaren-Mercedes, Lewis Hamilton, a fost oprit de politie in orasul australian Melbourne, pentru ca facea derapaje controlate pe sosea. Fostul campion mondial a fost amendat si a ramas fara masina pentru doua zile.

Pilotul echipei McLaren-Mercedes, Lewis Hamilton, a fost oprit de politie in orasul australian Melbourne, pentru ca facea derapaje controlate pe sosea. Fostul campion mondial a fost amendat si a ramas fara masina pentru doua zile.