Observator » Ştiri externe » Karaoke în mijlocul străzii

Karaoke în mijlocul străzii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.05.2014, 20:27 | Modificat la 14.05.2014, 22:53

Cum aţi proceda dacă, mergând liniştiţi pe stradă, vedeţi un tânăr care ţine un afiş pe care scrie "Cântaţi cu mine!"?

 Cum aţi proceda dacă, mergând liniştiţi pe stradă, vedeţi un tânăr care ţine un afiş pe care scrie "Cântaţi cu mine!"? Probabil aţi trece mai departe şi v-aţi întreba dacă nu există, pe undeva, vreo cameră ascunsă. Sau dacă domnul în cauză este tocmai bine cu căpşorul.

Americanii, însă, nu au asemenea apăsări. Bine, nu toţi, dar destui cât să faci o filmare lungă şi frumoasă cu tineri simpatici, care nu au nici cea mai mică reţinere să cânte din tot sufletul.