Observator » Ştiri externe » La Madrid, zeci de bărbaţi au alergat pe tocuri

La Madrid, zeci de bărbaţi au alergat pe tocuri

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.07.2015, 16:36 | Modificat la 22.07.2017, 17:30

Zeci de bărbaţi au fost ieri, la propriu, la înălţime, în Madrid. Ziua Minorităţilor Sexuale a fost celebrată acolo cu o cursă pe tocuri. Concurenţii au purtat pantofi, sandale sau chiar ghete.

Zeci de bărbaţi au fost ieri, la propriu, la înălţime, în Madrid. Ziua Minorităţilor Sexuale a fost celebrată acolo cu o cursă pe tocuri. Concurenţii au purtat pantofi, sandale sau chiar ghete.