Observator » Ştiri externe » Mexic: 17 tineri au fost ucisi de traficantii de droguri

Mexic: 17 tineri au fost ucisi de traficantii de droguri

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.07.2010, 07:53 | Modificat la 21.12.2018, 20:20

Criminalii in slujba traficantilor de droguri au facut din nou macel in nordul Mexicului. 17 tineri au fost ucisi cu sange rece de cativa indivizi care au deschis focul, la intamplare, asupra participantilor la o petrecere de cartier.

Criminalii in slujba traficantilor de droguri au facut din nou macel in nordul Mexicului. 17 tineri au fost ucisi cu sange rece de cativa indivizi care au deschis focul, la intamplare, asupra participantilor la o petrecere de cartier.