Observator » Ştiri externe » Navetiştii londonezi circulă cu trenul X-MEN

Navetiştii londonezi circulă cu trenul X-MEN

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.04.2014, 07:31 | Modificat la 01.04.2014, 08:31

Navetiştii londonezi pot intra acum în universul X-MEN, în fiecare dimineaţă. Către capitala regatului unit circulă acum un tren X-MEN

Noua garnitură, împânzită cu imagini cu personajele acestei serii, e menită să promoveze noul film, care ar trebui să apară pe marile ecrane peste două luni.

Au mai rămas două luni până când pelicula "X-Men: Days of Future Past" va fi lansată, aşa că Hugh Jackman şi James McAvoy, actorii care îi interpretează pe Wolverine şi profesorul Xavier, au mers în capitala marii britanii să o promoveze.

Pe peronul 14 dintr-o staţie de metrou din Londra a oprit trenul X. Cu ocazia asta Hugh Jackman le-a dezvăluit fanilor câteva detalii din noul film.

Articolul continuă după reclamă

Practic, suntem în viitor. Într-un viitor mai îndepărtat decât în orice alt film "X-Men". Suntem foarte aproape de o posibilă dispariţie a mutanţilor. Doar câţiva mai întremaţi au supravieţuit.