Observator » Ştiri externe » Nelson Mandela a petrecut a treia noapte la spital

Nelson Mandela a petrecut a treia noapte la spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.06.2013, 08:52 | Modificat la 10.06.2013, 08:57

Fostul presedinte sud-african Nelson Mandela a fost vizitat de familie la spital, unde este internat in stare grava, pentru o infectie pulmonara

In bisericile sud-africane, au avut loc rugaciuni pentru sanatatea fostului presedinte, care va implini, in curand, 95 de ani.

Foto: hepta