Observator » Ştiri externe » O catelusa dog german a nascut, prin cezariana, 17 pui!

O catelusa dog german a nascut, prin cezariana, 17 pui!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.03.2011, 19:42 | Modificat la 23.09.2020, 19:50

Rumoare in lumea crescatorilor de ciini din Polonia. O femela din rasa dog german a nascut, prin cezariana, 17 pui! Minunea de la Varsovia, cum ii spun, mai in gluma,mai in serios specialistii, a reusit o performanta demna de Cartea Recordurilor dar a si dat peste cap viata stapinilor. Cum mama dog german nu poate alapta toti cei 17 pui, a fost nevoie de o dadaca.

Rumoare in lumea crescatorilor de ciini din Polonia. O femela din rasa dog german a nascut, prin cezariana, 17 pui! Minunea de la Varsovia, cum ii spun, mai in gluma,mai in serios specialistii, a reusit o performanta demna de Cartea Recordurilor dar a si dat peste cap viata stapinilor. Cum mama dog german nu poate alapta toti cei 17 pui, a fost nevoie de o dadaca.