Observator » Ştiri externe » Tragedie pe o navă de croazieră! O fetiță de 8 ani a murit pe loc după teribilul accident - FOTO

Tragedie pe o navă de croazieră! O fetiță de 8 ani a murit pe loc după teribilul accident - FOTO

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.10.2017, 10:52 | Modificat la 15.10.2017, 10:56

Tragedie pe o navă de croazieră! O fetiță în vârstă de 8 ani a murit pe loc după ce a căzut de la un balcon situat la etajul al doilea al navei.

Tragedie pe o navă de croazieră! O fetiță în vârstă de 8 ani a murit pe loc după ce a căzut de la un balcon situat la etajul al doilea al navei.

Teribilul accident s-a produs sâmbătă dimineață, la bordul navei de croazieră Carnival Glory, în timp ce nava era ancorată în portul din Miami.

Articolul continuă după reclamă

La fața locului s-a deplasat o ambulanță care a preluat-o pe micuță și a transportat-o la un spital din Miami, însă medicii nu au putut face nimic pentru a-i salva viața. O anchetă a fost deschisă pentru a se stabili cauza exactă a morții, scrie Daily Mail.

Fetița nu era supravegheată în momentul în care a căzut de la etajul doi al navei.