Observator » Ştiri externe » Un poliţist britanic a vrut să facă un gest nobil, dar a plătit cu slujba!

Un poliţist britanic a vrut să facă un gest nobil, dar a plătit cu slujba!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.04.2014, 16:33 | Modificat la 03.04.2014, 17:59

El a vrut să strângă bani pentru un băieţel cu dizabilităţi şi a realizat un videoclip în stilul celebrei piese Gangnam Style. Clipul lui a fost un hit şi a strâns câteva mii de euro dar şi aprecierea internauţilor.

 Şefii lui însă nu au fost deloc încântaţi şi după o audiere l-au dat afară. Pe motiv că purtarea lui a fost nepotrivită. Însă oficialii bărbatului nu recunosc că videoclipul cu pricina ar fi motivul principal.