Observator » Ştiri externe » Un submarin cu 44 de militari la bord, dat dispărut în Oceanul Atlantic

Un submarin cu 44 de militari la bord, dat dispărut în Oceanul Atlantic

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.11.2017, 09:04 | Modificat la 19.11.2017, 10:46

O amplă operaţiune de căutare se desfăşoară în Oceanul Atlantic, unde un submarin al marinei argentiniene este dat dispărut de trei zile.

O amplă operaţiune de căutare se desfăşoară în Oceanul Atlantic, unde un submarin al marinei argentiniene este dat dispărut de trei zile. La bordul navei se află 44 de militari.