Antena Meniu Search
x

Curs valutar

Foto Bărbatul care s-a transformat în câine vrea acum să-şi găsească jumătatea. A plătit 13.000 de euro pentru noua înfăţişare

Bărbatul din Japonia care a plătit peste 13.000 de euro pentru a se transforma în câine are un alt vis. Japonezul, numit Toco, vrea să-şi găsească jumătatea.

de Redactia Observator

la 13.09.2023 , 11:26

Bărbatul care s-a transformat în câine vrea să-şi găsească iubirea. Bărbatul care s-a transformat în câine vrea să-şi găsească iubirea. - Captură Youtube

Japonezul care a plătit 13.000 de euro să se transforme în câine vrea acum să-şi găsească iubirea. În urmă cu câteva săptămâni, a stârnit un val de uimire pe social media, după ce a apărut într-un costum de câine din rasa Collie.

Bărbatul-câine vrea să-şi găsească jumătatea

După ce a şocat întreaga lume cu apariţia sa într-un costum de câine care a costat peste 13.000 de euro, japonezul are un nou vis. Bărbatul-câine, căruia i se spune Toco, vrea să-şi găsească jumătatea. Dorinţa sa este să întâlnească o femeie transformată în patruped, exact ca şi el.

Articolul continuă după reclamă

"Cred că ar fi grozav dacă ar exista așa ceva", a spus el, vorbind despre o posibilă poveste de dragoste cu o femeie-câine. "Mi-ar plăcea să cunosc o astfel de persoană.", a adăugat, potrivit New York Post.

Toco a explicat de ce a ales rasa Collie

Japonezul deghizat într-un câine Collie a dezvăluit motivele pentru care a ales această rasă. Toco spune că ar fi fost greu să aleagă o rasă mai mică de câini, pentru că nu s-ar fi putut deghiza atât de bine.

"Motivul pentru care am ales rasa Collie este, în primul rând, pentru că îmi place să cresc astfel de câini", a spus el, care a deținut mai mulți pui în trecut. El a mai adăugat: "În al doilea rând, pentru că dacă nu ar fi o rasă de mărime mare, nu ar părea naturală camuflarea."

De la om transformat în câine la... star de cinema

După ce și-a îndeplinit visul de câine, Toco are acum o altă dorință: de a deveni vedetă de cinema.

"Cred că ar fi grozav dacă aș fi capabil să-mi folosesc abilitățile și să am ocazia să apar ca un câine într-un film", a spus el.

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările

În urmă cu câteva săptămâni, Toco a apărut pentru prima dată în public în costumul de câine, şocând o lume întreagă. Costumaţia sa a fost realizată de către o firmă japoneză care produce costume pentru filme şi a costat două milioane de yeni, adică aproape 13.000 de euro.

Redactia Observator Like

Observator  - Despre oameni, știrile așa cum trebuie să fie.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Întrebarea zilei
Faptele grave de corupţie nu ar trebui să se prescrie. Sunteţi de acord cu premierul Bolojan?
Observator » Mapamond » Bărbatul care s-a transformat în câine vrea acum să-şi găsească jumătatea. A plătit 13.000 de euro pentru noua înfăţişare