Video Momentul în care un zgârie-nori din Louisiana e pus la pământ în câteva secunde. Motivul demolării blocului cu 22 de etaje
Cea mai înaltă clădire din statul american Louisiana a fost pusă la pământ în doar câteva secunde. O implozie planificată din timp a redus blocul turn de 22 de etaje la o grămadă de moloz.
