Observator » Ştiri Mondene » Cântăreaţă de 22 de ani, moartă după ce a dat naştere unui băieţel sănătos

Cântăreaţă de 22 de ani, moartă după ce a dat naştere unui băieţel sănătos

Cântăreaţă de 22 de ani, moartă după ce a dat naştere unui băieţel sănătos Cântăreaţă de 22 de ani, moartă după ce a dat naştere unui băieţel sănătos - Instagram
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.04.2019, 13:35 | Modificat la 09.04.2019, 13:36

O cântăreaţă în vârstă de numai 22 de ani şi-a pierdut viaţa imediat după ce a dat naştere unui băieţel sănătos.

O cântăreaţă în vârstă de numai 22 de ani şi-a pierdut viaţa imediat după ce a dat naştere unui băieţel sănătos.

Cântăreaţa era una dintre artiştii agenţiei de talente The House of Talent şi devenise foarte populară în Tanzania, mai ales datorită hitului 'Mapenzi Kamare', interpretat alături de Madee.

Pe 6 aprilie, într-un spital din oraşul Dar es Salaam, Jessie Q a dat naştere unui băieţel perfect sănătos.

Articolul continuă după reclamă

Din nefericire, la scurt timp după naştere, artista şi-a pierdut viaţa din cauza unor complicaţii.

Multe vedete locale şi fani ai tinerei artiste şi-au exprimat regretul la auzul veştii despre moartea cântăreţei, potrivit tuko.co.ke.