Emma Stone, o bună dansatoare
Emma Stone demonstrează că este o bună dansatoare într-un videoclip de promovare al turismului, în statul California. Actriţa joacă rolul Annei, o fantomă despre care se spune că bântuie nava de linie Regina Maria.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Emma Stone demonstrează că este o bună dansatoare într-un videoclip de promovare al turismului, în statul California. Actriţa joacă rolul Annei, o fantomă despre care se spune că bântuie nava de linie Regina Maria.
Actriţa straluceşte în dansul său inspirat din musicalurile hollywoodiene. Coregrafia a fost organizată de Ryan Heffington, cunoscut pentru succesul videoclipului Chandelier.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰