Florin Salam, sub marca Bregovic
A cantat cu Paula Seling, acum canta si cu Goran Bregovici. Florin Salam se poate numi un artist complet si fericit. Si acum, cand manelele sunt obiect de studiu la Conservator, putem sa fim siguri ca numele sau va ramane in istoria muzicii. Pe merit, spune insusi Goran Bregovici, pentru ca manelele ar fi unul dintre cele mai bune genuri ale muzicii coontemporane.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
A cantat cu Paula Seling, acum canta si cu Goran Bregovici. Florin Salam se poate numi un artist complet si fericit. Si acum, cand manelele sunt obiect de studiu la Conservator, putem sa fim siguri ca numele sau va ramane in istoria muzicii. Pe merit, spune insusi Goran Bregovici, pentru ca manelele ar fi unul dintre cele mai bune genuri ale muzicii coontemporane.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰