Observator » Ştiri Mondene » Gina Pistol s-a apucat de cantat

Gina Pistol s-a apucat de cantat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.03.2013, 08:22 | Modificat la 23.03.2013, 13:17

Gina Pistol este si iarna pe val. Vedeta a lasat pentru moment prezentarile la o parte si s-a apucat de cantat cu Cabron.

S-au tachinat, si-au trimis mesaje, iar acum s-au intalnit! Gina Pistol si Cabron s-au vazut intr-un studio de inregistrari si au scos aceasta melodie intitulata "Iarna pe val", cantata in plina primavara!