Jimmy Dub, prima piesă alături de soţia lui, în izolare
În vreme ce unii îşi încântă vecinii cu muzică interpretată live, alţii îşi bucură fanii cu clipuri noi. E drept, nu le mai filmează aşa cum făceau până acum câteva săptămâni. Acum ei îşi sunt şi hairstyilişti, şi regizori de platou şi cameramani.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
În vreme ce unii îşi încântă vecinii cu muzică interpretată live, alţii îşi bucură fanii cu clipuri noi. E drept, nu le mai filmează aşa cum făceau până acum câteva săptămâni. Acum ei îşi sunt şi hairstyilişti, şi regizori de platou şi cameramani. Jimmy Dub tocmai a lansat prima piesă alături de soţia lui. Din izolare, evident. Ne-au trimis-o şi nouă dar ne-au povestit şi cât de tare i-a afectat perioada prin care trecem acum cu toţii. Aflaţi detaliile din materialul video de mai sus.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰