Observator » Ştiri Mondene » Kanye West a fost stabilizat de medici după ce a luat medicamente greşite

Kanye West a fost stabilizat de medici după ce a luat medicamente greşite

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.12.2016, 07:56 | Modificat la 04.12.2016, 08:35

Kanye West este în afara oricărui pericol. După ce a fost internat în secţia de neurologie a unui spital din Los Angeles, medicii au reuşit într-un final să îl stabilizeze.

Kanye West este în afara oricărui pericol. După ce a fost internat în secţia de neurologie a unui spital din Los Angeles, medicii au reuşit într-un final să îl stabilizeze.

Se pare că rapperul ar fi luat medicamente greşite şi a fost nevoie de 8 zile pentru ca starea lui de sănătate să se îmbunătăţească.

Kanye a suferit o cădere nervoasă la începutul lunii noiembrie, unde a fost nevoie chiar de internvenţia forţelor de ordine. Kanye West a fost transportat la spital legat cu cătuşe în ambulanţă.

Articolul continuă după reclamă