Observator » Ştiri Mondene » Marius Moga, despre câștigătorii premiilor Grammy: „Merita și Ariana Grande să câștige”

Marius Moga, despre câștigătorii premiilor Grammy: „Merita și Ariana Grande să câștige”

Raluca Măndoiu | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.01.2020, 13:16 | Modificat la 27.01.2020, 14:19

Gala premiilor Grammy este unul dintre cele mai importante evenimente ale industriei muzicale. Ori un asemenea moment trebuie comentat cat mai mult, cat mai bine si cat mai in detaliu.

Gala premiilor Grammy este unul dintre cele mai importante evenimente ale industriei muzicale. Ori un asemenea moment trebuie comentat cat mai mult, cat mai bine si cat mai in detaliu. Marius Moga ne spune ce i-a placut, ce nu i-a placut, dacă ar fi ales altfel și de ce. Mai multe detalii aflaţi din materialul video de mai sus.