Observator » Ştiri Mondene » Mihai Meiroș, a doua apariţie la X Factor: „Prima dată am plecat de frica unui concurent”

Video Mihai Meiroș, a doua apariţie la X Factor: „Prima dată am plecat de frica unui concurent”

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.11.2020, 12:30 | Modificat la 13.11.2020, 14:07

La prima "descălecare" la X Factor, acum câțiva ani, Mihai Meiroș a fugit înainte de preselecții. A auzit un concurent cântând, a spus că el nu poate face așa ceva și... dus a fost.

  • Concurentul a venit pentru a doua oară la XFactor.
  • Prima dată, Mihai Meiroş a fugit din competiţie înainte să urge pe scenă.

Acum a urcat pe scenă având în minte imaginea unei ecografii trimisă de soție: urma să fie, din nou tătic. Şi a reuşit să depăşească emoţiile care i-au dat târcoale şi de data aceasta.