Observator » Ştiri Mondene » Muzica, veselie si multa, multa culoare

Muzica, veselie si multa, multa culoare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.12.2010, 16:48 | Modificat la 20.11.2019, 15:30

Muzica, dj, veselie si multa, multa culoare. Asa a fost aseara la deschiderea noului salon Geta Voinea, din buricul Capitalei. Si nu a fost o deschidere ca oricare alta. Tot ieri, in aceeasi locatie, a avut loc si sedinta foto pentru calendarul marca Geta Voinea, pentru 2011.

Muzica, dj, veselie si multa, multa culoare. Asa a fost aseara la deschiderea noului salon Geta Voinea, din buricul Capitalei. Si nu a fost o deschidere ca oricare alta. Tot ieri, in aceeasi locatie, a avut loc si sedinta foto pentru calendarul marca Geta Voinea, pentru 2011.