Observator » Ştiri Mondene » Ruxandra Erdei, despre experienţa COVID-19. Vloggeriţa a donat plasmă după vindecare

Video Ruxandra Erdei, despre experienţa COVID-19. Vloggeriţa a donat plasmă după vindecare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.11.2020, 12:53 | Modificat la 09.11.2020, 14:55

În urmă cu ani buni, poate am fi numit-o comediantă. În era tehnologiei însă, Ruxandra Erdei este vlogger de zâmbete. Şi, să recunoaştem, lumea chiar are nevoie de doze copioase de râs, acum, mai mult ca niciodată.

  • Vloggeriţa şi-a anunţat fanii printr-un clip că a fost confirmată pozitiv.
  • Ruxandra Erdei a vorbit despre întreaga experienţă.

Cu toţii o ştim drept Rux şi Opulenţă. Aşa se cheamă şi contul ei de Instagram, unde tratează cu umor şi ironie aroganţa celor din jur. De curând, tot acolo a postat un clip să îi spunem atipic.

A vrut să le împărtăşească fanilor o experienţă pe care a ţinut-o până acum departe de public.

Dacă aţi surprins imagini care pot deveni o ştire, ni le puteţi trimite pe WhatsApp la numărul 0722.699.800, pe pagina de Facebook Observator sau pe mail, la adresa [email protected].

Articolul continuă după reclamă