Observator » Ştiri Mondene » Show de milioane la Antena 1

Show de milioane la Antena 1

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.04.2012, 20:05 | Modificat la 12.06.2018, 08:35

Mary J Blige, Sofia Vicoveanca sau Beyonce au facut show, aseara, la Antena 1. Lora, CRBL si Jorge sunt cei care s-au descurcat impecabil, dup ce au intrat in pielea personajelor pe scena emisiunii "Te cunosc de undeva". Publicul a aplaudat minute in sir dupa fiecare melodie, iar juriul a fost impresionat.

Mary J Blige, Sofia Vicoveanca sau Beyonce au facut show, aseara, la Antena 1. Lora, CRBL si Jorge sunt cei care s-au descurcat impecabil, dup ce au intrat in pielea personajelor pe scena emisiunii "Te cunosc de undeva". Publicul a aplaudat minute in sir dupa fiecare melodie, iar juriul a fost impresionat.