Observator » Ştiri Mondene » Special! Ștefan Bănică și Cabron au scos hitul verii "La masa mea"

Special! Ștefan Bănică și Cabron au scos hitul verii "La masa mea"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.06.2016, 20:05 | Modificat la 06.05.2017, 19:45

Şoc şi groază, ar titra tabloidele, în timp ce armatele de paparazzi s-ar posta în cele mai strategice puncte ale oraşului! De ce ar face asta? Pentru că Ştefan Bănică a fost încătuşat şi dus la poliţie. Acest lucru s-a întâmplat în cel mai recent videoclip al artistului. Se numeşte "La masa mea" şi este o colaborare între Ştefan Bănică şi Cabron.

Şoc şi groază, ar titra tabloidele, în timp ce armatele de paparazzi s-ar posta în cele mai strategice puncte ale oraşului! De ce ar face asta? Pentru că Ştefan Bănică a fost încătuşat şi dus la poliţie. Acest lucru s-a întâmplat în cel mai recent videoclip al artistului. Se numeşte "La masa mea" şi este o colaborare între Ştefan Bănică şi Cabron.