Observator » Ştiri Mondene » Elena UDREA, la petrecerea de 1 Mai, în cel mai LUXOS CLUB de la malul mării! Blonda de la Cotroceni a dat frâu liber MIŞCĂRILOR LASCIVE

Elena UDREA, la petrecerea de 1 Mai, în cel mai LUXOS CLUB de la malul mării! Blonda de la Cotroceni a dat frâu liber MIŞCĂRILOR LASCIVE

Sursă foto: Cancan.ro
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.05.2017, 12:30 | Modificat la 02.05.2017, 13:06

Cea mai cunoscută blondă a politicii româneşti şi una dintre cele mai controversate prezenţe feminine din România a fost prezentă pe litoral, la marea petrecere de 1 Mai. Şi nu oriunde, ci în cel mai luxos club de la malul mării, acolo unde nume mari din showbiz-ul românesc semnează condica an de an la distracţia de Ziua Muncii.

Cea mai cunoscută blondă a politicii româneşti şi una dintre cele mai controversate prezenţe feminine din România a fost prezentă pe litoral, la marea petrecere de 1 Mai. Şi nu oriunde, ci în cel mai luxos club de la malul mării, acolo unde nume mari din showbiz-ul românesc semnează condica an de an la distracţia de Ziua Muncii.

Alături de mai tânărul ei iubit, paparazzi au întâlnit-o pe Elena Udrea la Loft, îmbărcată într-o pereche de jeanşi albi, decupaţi, lăsând porţiuni de piele la vedere, spre deliciul tuturor, tocuri şi o geacă de piele foarte scumpă.

Ex-deputata, care tocmai a primit o sentinţă de 6 ani de închisoare în dosarul Gala Bute părea că se simte foarte bine, a băut vin roşu şi a dat frâu liber mişcărilor lascive, atrăgând toate privirile din jur. 

Articolul continuă după reclamă

Udrea s-a bucurat de distracţia neîntrecută de la Loft, de briza mării şi soarele de pe litoral, dar mai ales de compania tânărului Adrian Alexandrov.