Observator » Ştiri politice » Marian Vanghelie a fost inregistrat injurandu-l pe Mircea Geoana

Marian Vanghelie a fost inregistrat injurandu-l pe Mircea Geoana

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.02.2010, 19:14 | Modificat la 16.11.2017, 11:55

Geoana nu e gagic. Nu al lui Marian Vanghelie. Asa zice el. Si mai zice ca e plin de defecte si. Si mai departe nu mai putem spune, il lasam pe Marian Vanghelie, seful PSD Bucuresti, s-o faca. Dupa o sedinta tensionata, Marian a rabufnit si a fost inregistrat folosind un vocabular de maidan. Azi, a venit cu explicatiile. Iata inregistrarea.

Geoana nu e gagic. Nu al lui Marian Vanghelie. Asa zice el. Si mai zice ca e plin de defecte si. Si mai departe nu mai putem spune, il lasam pe Marian Vanghelie, seful PSD Bucuresti, s-o faca. Dupa o sedinta tensionata, Marian a rabufnit si a fost inregistrat folosind un vocabular de maidan. Azi, a venit cu explicatiile. Iata inregistrarea.