Observator » Ştiri sociale » A condus peste doua mii de kilometri, doar ca sa moara langa casa

A condus peste doua mii de kilometri, doar ca sa moara langa casa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.10.2012, 09:31 | Modificat la 06.04.2017, 09:55

Este povestea tragica a unui tanar stabilit in Germania care s-a intors in tara sa-i vada pe cei dragi. N-a mai apucat sa o faca, pentru ca a intrat cu masina in fata unui TIR.

Este povestea tragica a unui tanar stabilit in Germania care s-a intors in tara sa-i vada pe cei dragi. N-a mai apucat sa o faca, pentru ca a intrat cu masina in fata unui TIR.