Observator » Ştiri sociale » A intrat cu mașina în alte două automobile, în timp ce era atentă la telefon

A intrat cu mașina în alte două automobile, în timp ce era atentă la telefon

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.07.2016, 13:17 | Modificat la 29.12.2016, 21:15

Neatenţia la volan putea să o coste viaţa pe o tânără din Tîrgu Mureş. Din fericire o va costa doar nişte reparaţii. Aseară, femeia a intrat cu autoturismul în alte două automobile, parcate pe marginea unui bulevard.

Neatenţia la volan putea să o coste viaţa pe o tânără din Tîrgu Mureş. Din fericire o va costa doar nişte reparaţii. Aseară, femeia a intrat cu autoturismul în alte două automobile, parcate pe marginea unui bulevard.