Observator » Ştiri sociale » Accident grav la iesirea din Baia Mare

Accident grav la iesirea din Baia Mare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.12.2012, 13:27 | Modificat la 26.12.2016, 15:35

Accident cumplit de dimineata, la iesirea din Baia Mare. Doi barbati au murit si doua femei au ajuns in stare grava la spital. Se intorceau, se pare, de la o petrecere a avocatilor cand o alta masina le-a taiat calea. Soferul a pierdut controlul volanului si a intrat cu toata viteza intr-un stalp. Masina de lux in care se aflau s-a rupt practic in doua. Au urmat clipe de groaza pentru pasagerii care au ramas prinsi intre fiare.

Accident cumplit de dimineata, la iesirea din Baia Mare. Doi barbati au murit si doua femei au ajuns in stare grava la spital. Se intorceau, se pare, de la o petrecere a avocatilor cand o alta masina le-a taiat calea. Soferul a pierdut controlul volanului si a intrat cu toata viteza intr-un stalp. Masina de lux in care se aflau s-a rupt practic in doua. Au urmat clipe de groaza pentru pasagerii care au ramas prinsi intre fiare.