Observator » Ştiri sociale » Accident in Ferentari

Accident in Ferentari

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.02.2013, 20:11 | Modificat la 25.12.2016, 08:55

Un alt accident a avut loc aseara in cartierul Ferentari din Capitala. Doi oameni au ajuns la spital dupa ce soferul unui BMW a pierdut controlul masinii si s-a oprit intr-un gard de pe marginea soselei. Una dintre victime este o fetita de noua ani care se juca in fata curtii. Soferul spune ca masina a derapat din cauza nisipului de pe carosabil si nu a mai putut evita impactul.

Un alt accident a avut loc aseara in cartierul Ferentari din Capitala. Doi oameni au ajuns la spital dupa ce soferul unui BMW a pierdut controlul masinii si s-a oprit intr-un gard de pe marginea soselei. Una dintre victime este o fetita de noua ani care se juca in fata curtii. Soferul spune ca masina a derapat din cauza nisipului de pe carosabil si nu a mai putut evita impactul.