Observator » Ştiri sociale » Alexandra Dăriescu, prima pianistă din România

Alexandra Dăriescu, prima pianistă din România

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.12.2014, 16:41 | Modificat la 19.12.2014, 17:08

Cred că cel mai frumos mod de a încheia anul este să aduni mulţumiri pentru lucrurile bune pe care le-au făcut până acum şi să ai lista plină de planuri frumoase pentru anul care vine. În acest fel, luna decembrie devine luna în care ai doar de dăruit celor din jurul tău. Un dar tare frumos care vine de la o tânără talentată care ştiu că încheie un an plin de succes şi împliniri este cel de la pianista Alexandra Dariescu.

Cred că cel mai frumos mod de a încheia anul este să aduni mulţumiri pentru lucrurile bune pe care le-au făcut până acum şi să ai lista plină de planuri frumoase pentru anul care vine. În acest fel, luna decembrie devine luna în care ai doar de dăruit celor din jurul tău. Un dar tare frumos care vine de la o tânără talentată care ştiu că încheie un an plin de succes şi împliniri este cel de la pianista Alexandra Dariescu.