Observator » Ştiri sociale » Andrei Hrebenciuc s-a trezit din nou fara masina de lux

Andrei Hrebenciuc s-a trezit din nou fara masina de lux

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.05.2011, 19:13 | Modificat la 14.10.2020, 00:25

Andrei Hrebenciuc s-a trezit din nou fara masina de lux. E a doua oara cand i se intampla in doi ani. Masina de 60.000 de euro i-a fost furata chiar din fata unui club de fitness din sectorul 1 al Capitalei. Hrebenciuc Junior a avut insa noroc. Ca si data trecuta politistii i-au gasit la scurt timp autoturismul, pe o strada din cartierul Giulesti iar Andrei Hrebenciuc a intrat deja in posesia ei.

Andrei Hrebenciuc s-a trezit din nou fara masina de lux. E a doua oara cand i se intampla in doi ani. Masina de 60.000 de euro i-a fost furata chiar din fata unui club de fitness din sectorul 1 al Capitalei. Hrebenciuc Junior a avut insa noroc. Ca si data trecuta politistii i-au gasit la scurt timp autoturismul, pe o strada din cartierul Giulesti iar Andrei Hrebenciuc a intrat deja in posesia ei.