Observator » Ştiri sociale » Aspersoarele din sectorul 3 udă oamenii, nu iarba

Aspersoarele din sectorul 3 udă oamenii, nu iarba

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.05.2018, 16:22 | Modificat la 22.05.2018, 17:44

În Bucureşti, unele aspersoare au dezvoltat o personalitate proprie! Refuză să mai ude iarba, în schimb sunt decise să facă duşuri oamenilor.

În Bucureşti, unele aspersoare au dezvoltat o personalitate proprie! Refuză să mai ude iarba, în schimb sunt decise să facă duşuri oamenilor. Dar numai celor care stau într-o staţie RATB din sectorul 3.