Observator » Ştiri sociale » Clipe de panică într-un bloc din Bucureşti! O garsonieră a luat foc, cu proprietarii înăuntru

Clipe de panică într-un bloc din Bucureşti! O garsonieră a luat foc, cu proprietarii înăuntru

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.06.2017, 13:21 | Modificat la 20.06.2017, 18:50

O garsonieră a luat foc, când proprietarii erau înăuntru. Cei doi soţi au fost arşi pe corp şi au fost duşi la spital.

O garsonieră a luat foc, când proprietarii erau înăuntru. Cei doi soţi au fost arşi pe corp şi au fost duşi la spital.

Şi o femeie a avut nevoie de îngrijirile medicilor şi a fost dusă la Spitalul Bagdasar-Arseni, după ce a suferit un atac de panică.

În plus, 15 locatari, printre care şi trei copii, au fost evacuaţi din cauza fumului.

Articolul continuă după reclamă

Nu sunt însă intoxicaţi cu fum, au spus pompierii. Cauza exactă a incendiului nu a fost stabilită, dar sunt martori care spun că flăcările ar fi pornit de la centrala termină din garsonieră.