Observator » Ştiri sociale » Au trecut pe lângă moarte

Au trecut pe lângă moarte

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.05.2014, 13:21 | Modificat la 30.05.2014, 13:49

Un autoturism înmatriculat în Marea Britanie era să-i arunce în ghearele morţii pe câţiva pietoni bistriţeni. A trecut cu viteză pe lângă ei, când oamenii mai aveau puţin să traverseze.

Un autoturism înmatriculat în Marea Britanie era să-i arunce în ghearele morţii pe câţiva pietoni bistriţeni. A trecut cu viteză pe lângă ei, când oamenii mai aveau puţin să traverseze.