Observator » Ştiri sociale » Banii nu sunt o problema la Mamaia

Banii nu sunt o problema la Mamaia

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.05.2015, 19:18 | Modificat la 02.05.2015, 20:16

Mamaia e de lux. Acolo, totul se plăteşte scump. La propriu. Nimeni nu se uită la bani. Ci doar la ce e pe masă. Şampanie de zeci de mii de lei.

Mamaia e de lux. Acolo, totul se plăteşte scump. La propriu.  Nimeni nu se uită la bani. Ci doar la ce e pe masă. Şampanie de zeci de mii de lei.