Observator » Ştiri sociale » Bebeluşi trataţi pe holurile spitalului

Bebeluşi trataţi pe holurile spitalului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.08.2016, 19:46 | Modificat la 09.12.2016, 22:50

Bebeluşi trataţi nu în saloane, ci pe holul secţie de terapie intesivă. Copii bolnavi de cancer care stau chiar şi câte 4 în cameră. Este realitatea pe care atât medicii cât şi pacienţii de la spitalul Marie Curie din Capitală o trăiesc zilnic.

Bebeluşi trataţi nu în saloane, ci pe holul secţie de terapie intesivă. Copii bolnavi de cancer care stau chiar şi câte 4 în cameră. Este realitatea pe care atât medicii cât şi pacienţii de la spitalul Marie Curie din Capitală o trăiesc zilnic.