Observator » Ştiri sociale » Caldura din casa, un lux

Caldura din casa, un lux

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.09.2010, 19:40 | Modificat la 31.05.2017, 17:15

Se dau subventii, dar cu masura. Numai bucurestenii cu venituri de pana la 2500 de lei vor plati facturi mai mici. Adica 400 de mii de familii. Restul, suporta consecintele - caldura din casele lor va fi un lux.

Se dau subventii, dar cu masura. Numai bucurestenii cu venituri de pana la 2500 de lei vor plati facturi mai mici. Adica 400 de mii de familii. Restul, suporta consecintele - caldura din casele lor va fi un lux.