Cele mai tari meciuri, doar la Antena 1
Veşti excelente pentru iubitorii fotbalului! Antena 1 va difuza cele mai tari partide din fiecare etapă a Ligii Întâi. Primul Derby este chiar sâmbătă, la ora 21:00, Steaua- Petrolul.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Veşti excelente pentru iubitorii fotbalului! Antena 1 va difuza cele mai tari partide din fiecare etapă a Ligii Întâi. Primul Derby este chiar sâmbătă, la ora 21:00, Steaua- Petrolul.
Iar meciurile tari vor fi mai multe ca niciodată în acest sezon, după introducerea sistemului cu 14 echipe şi playoff. În afara derbyului din fiecare etapă care va fi transmis de Antena 1, pe Antena Play veţi putea urmări restul meciurilor din respectiva etapă.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰