Observator » Ştiri sociale » Chemati din nou la licenta

Chemati din nou la licenta

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.08.2010, 07:55 | Modificat la 16.05.2017, 16:45

In toiul verii, mii de studenti care au terminat universitatea Spiru Haret au primit o veste foarte proasta: trebuie sa dea din nou licenta. E vorba de absolventi de la invatamant la distanta si frecventa redusa, din promotiile 2008 si 2009.

In toiul verii, mii de studenti care au terminat universitatea Spiru Haret au primit o veste foarte proasta: trebuie sa dea din nou licenta. E vorba de absolventi de la invatamant la distanta si frecventa redusa, din promotiile 2008 si 2009.