Observator » Ştiri sociale » #Colectiv: Dorințele supraviețuitorilor

#Colectiv: Dorințele supraviețuitorilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.12.2015, 19:12 | Modificat la 31.12.2015, 19:29

Vor să ne vindecăm de rău şi să fim cu toţii mai buni. Sunt dorinţele a doi dintre tinerii care au scăpat din infernul de la Colectiv. Andrei, olimpicul tras din foc în timp ce el, cu propriile mâini, stingea flăcările care îi ardeau părul şi mâinile.

Vor să ne vindecăm de rău şi să fim cu toţii mai buni. Sunt dorinţele a doi dintre tinerii care au scăpat din infernul de la Colectiv. Andrei, olimpicul tras din foc în timp ce el, cu propriile mâini, stingea flăcările care îi ardeau părul şi mâinile.